KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13803371
nr 1380 3371
Monogramsignerad, jägare. Olja på duk, 34x44cm, yttermått inklusive ram: 50x60cm
Kondition: skadad duk
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 22 februari 2021
kl 18:40:12
150 kr